Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Partition Find & Mount

Partition Find & Mount, silinmiş veya kayıp bölüm kurtarmanın yeni konseptini uygular. Mümkün olan en uygun şekilde çalışır – bölümleri sisteme yerleştirip monte ederek, bu kayıp disk bölümlerini herhangi bir genel disk hacmi gibi kullanabilmenizi sağlar. Herhangi bir Önyükleme Kaydının (Ana Önyükleme Kaydı dahil) eksik, bozuk veya üzerine yazılması durumunda Bölüm Bulma ve Montaj da çalışacaktır.

 

Ana Önyükleme Kaydı, sabit diskinizde disk bölümleri (bazen birimler veya mantıksal sürücüler olarak da adlandırılır) hakkında tüm bilgileri içeren gizli bir alandır. Eğer silinirse veya hasar görürse, verilerinize tamamen erişemezsiniz. Kayıp veya silinmiş bölümler, Bölüm Bul ve Bağla ile bulunabilir. En kolay durumda, MBR bozuk olan tek yapı ise, tüm bölümleri bulmak için Bölümler Bul ve Dağı için bir saniye sürecektir!

 

Bölümler bulunduğunda, bunları sisteme monte ederek, her zamanki salt okunur disk birimleri olarak görünmelerini sağlayabilirsiniz. Partition Find & Mount yazılımı, kaybolan veya silinmiş bölümleri en uygun şekilde bulmak için tasarlanmıştır, ancak bir bölümdeki veya sabit diskteki dosya sistemi ciddi şekilde zarar görmüşse çalışmayabilir.

Partition Find & Mount YAPILAN YORUMLAR