Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Origin

Origin ; Electronic Arts oyunlarının dijital kopyalarını satın alabileceğiniz, ücretsiz indirebileceğiniz bir masaüstü programıdır. Electronic Art şirketinin oyunlarını satın almak için bir mağazaya gitmek yerine ve oyununuzu oynamak için sürekli DVD takıp çıkarmak yerine bu oyunları internet üzerinden almak için Origin masaüstü programını kullanabilirsiniz.

 

Şuanlık sadece Electronic Arts oyunları bulunan Origin platformunda hemen hemen Steam programında yapmış olduğunuz arkadaş listeniz, beraber oyun oynamak ve grup şeklinde oyun oynama işlerinizi yapabilirsiniz. Bir çok topluluğa katılabilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz tüm oyunlar sizin kullanıcı hesabınız üzerine lisanlanacaktır. Bu sayede her hangi bir bilgisayardan kendi Origin hesabınıza giriş yaptığınızda ve hesabınızda lisanlı olarak bulunana tüm oyunlara erişim sağlayıp oyun oynayabilirsiniz.

 

Bu platformun en güzel yanı ise bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz oyunlar tümüyle güncel olarak kalacaktır. Yeni güncelleme yayınlanan oyunları direk olarak Origin platformu üzerinden güncellemesini yapabilirsiniz.

Origin YAPILAN YORUMLAR