Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OpenOffice

Apache OpenOffice, kelime işlem, elektronik tablolar, sunumlar, grafikler, veritabanları ve daha fazlası için önde gelen açık kaynaklı ofis yazılımı paketidir. Birçok dilde kullanılabilir ve tüm yaygın bilgisayarlarda çalışır. Tüm verilerinizi uluslararası açık standart bir formatta saklar ve ayrıca diğer ortak ofis yazılım paketlerinden dosyaları okuyabilir ve yazabilir. Herhangi bir amaç için tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir.

 

  • Harika yazılım

Apache OpenOffice, yirmi yılı aşkın yazılım mühendisliğinin sonucudur. Başlangıçtan tek bir yazılım parçası olarak tasarlanan, diğer ürünlerin eşleşemeyeceği bir tutarlılığa sahiptir. Tamamen açık bir geliştirme süreci, herkesin hata bildirebileceği, yeni özellikler talep edebileceği veya yazılımı geliştirebileceği anlamına gelir. Sonuç: Apache OpenOffice, ofis yazılımınızın yapmak istediğiniz her şeyi, istediğiniz gibi yapar.

 

  • Kullanımı kolay

Apache OpenOffice’in öğrenmesi kolaydır ve zaten başka bir ofis yazılımı paketi kullanıyorsanız, hemen OpenOffice’e gidersiniz. Dünya çapındaki yerel dil topluluğumuz, OpenOffice’in muhtemelen kendi dilinizde mevcut ve desteklendiği anlamına gelir. Ve zaten başka bir ofis paketinden dosyalarınız varsa – OpenOffice muhtemelen onları hiç zorluk çekmeden okuyacaktır.

 

  • ve ücretsizdir

Hepsinden önemlisi, Apache OpenOffice, herhangi bir lisans ücretinden tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Tüm Apache Software Foundation yazılımı gibi Apache OpenOffice kullanımı ücretsizdir. Apache OpenOffice, Apache 2.0 Lisansı altında yayınlandı. Bu, herhangi bir amaç için – yerli, ticari, eğitimsel, kamu yönetimi – kullanabileceğiniz anlamına gelir. İstediğiniz kadar bilgisayara yükleyebilirsiniz. Kopya çekebilir ve aile, arkadaşlar, öğrenciler, çalışanlar – istediğiniz herkese verebilirsiniz.

OpenOffice YAPILAN YORUMLAR