Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

O&O ShutUP10

O&O ShutUp10, kullanmak istediğiniz Windows 10 altında hangi konfor işlevlerinin üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz ve verilerinizin ne zaman geçtiğine karar verdiğiniz anlamına gelir. Çok basit bir arabirim kullanarak, hangi istenmeyen işlevlerin devre dışı bırakılacağına karar vererek Windows 10’un gizliliğinize nasıl saygı göstermesi gerektiğine siz karar verirsiniz.

 

O&O ShutUp10 tamamen ücretsizdir ve yüklenmesi gerekmez – doğrudan PC’nizde doğrudan ve hemen çalıştırılabilir. Ve bu günlerde diğer pek çok program gibi geriye dönük veya gereksiz yazılımlar yüklemeyecek veya indirmeyecektir!

 

İşletim sisteminizde daha fazla kontrol

  • Güvenlik ayarlarınızı uyarlayın
  • Gizliliğini Koru
  • Konum hizmetlerini denetle
  • Windows Güncellemelerini Kontrol Et
  • Kullanıcı verilerinizi ve teşhislerinizi geçirmeyin
  • Taşınabilir Sürüm – kurulum gerektirmez
  • Özel kullanıcılar için ücretsiz
  • Şirketler ve eğitim kurumları
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows 10
  • Windows 10 Spring Creators Güncellemesini Destekler

 

Windows 10, kullanıcılara mümkün olan en kolay günlük deneyimi sunmak ister ve bunu yaparken, bir güvenlik bildirimini gerçekten okumanızı ve onaylamanızı çok nadiren zorlar. Ne yazık ki, Microsoft’un bu basitleştirilmiş yaklaşımı, birçok kullanıcının istediği kadar çok veri aktarıldığını ifade ediyor.

 

Microsoft, kişisel bilgilerinizi size bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırmayı amaçlayan size göstermek için çoğu veriyi kullanır. Örnek olarak, Windows 10, trafiğe bağlı olarak 30 dakika önce havalimanına gitmenizi hatırlatabilir. Ancak bu bilgileri size ulaştırmak için, Windows 10’un takvim kayıtlarınıza, postalarınıza (yani havayolu onay e-postasına), konumunuza erişmesi ve trafik haberlerini almak için internete erişimi olması gerekir.

 

Bazı hizmetler tüm klavye girişlerinizi protokoller, WLAN erişim verilerinizi facebook kişilerinizle paylaşır veya herkese açık – ve potansiyel olarak korunmayan – ağa izin istemeden bilgisayarınızı bağlar. Bu, siz ve kişilerinizin karmaşık WLAN şifreleriyle uğraşmak zorunda kalmayacağı anlamına gelse de, önemli bir güvenlik riski de oluşturur.

 

“Konfor” unuzun gizliliğiniz ile ne zaman tartıldığını ve nasıl korunacağını kendiniz karar verin. O & O ShutUp10, tüm önemli ayarları tek bir yerde sunar – daha önce hiçbir BT bilgisine ihtiyacınız yoktur ve Windows 10 sistem ayarlarını manuel olarak değiştirmeye gerek yoktur.

 

O&O ShutUp10 tamamen ücretsizdir ve yüklenmesi gerekmez – doğrudan PC’nizde doğrudan ve hemen çalıştırılabilir. Ve bu günlerde diğer pek çok program gibi geriye dönük veya gereksiz yazılımlar yüklemeyecek veya indirmeyecektir!

O&O ShutUP10 YAPILAN YORUMLAR