Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

O&O Defrag

% 100’e kadar artırılmış PC hızı: PC’nizde bir şey yapmak istediğinizde ve bilgisayarınız yavaş çalıştıkça daha kötü bir şey yoktur. Düzenli olarak kullanılan bir disk birleştirici, herhangi bir yaştaki bir PC’yi hızlandırabilir ve yeniden yeni gibi çalışmasını sağlayabilir!

 

Yavaş bir bilgisayarın işinizi ya da eğlencenizi bozmasına izin vermeyin! O&O Defrag‘ın sabit disklerinizi optimize etmesine izin verin ve – Yeni! – SSD’ler ve% 100’e varan hız artışları yaşayabilirsiniz! Düzenli disk birleştirme, bilgisayarınızın performansını optimize eder!

 

Birleştirdiğinizde, sabit diskteki veya SSD’deki belgeleri kaydederken Windows’un ayrıştırdığı dosyalar yeniden sıraya dizilir; böylece dosyalar hızlı bir şekilde SSD tarafından veya HDD’nizdeki okuma ve yazma kafaları tarafından algılanabilir. % 100’e varan hız artışları nadir değildir ve donanımınız çok daha az aşınma ve yıpranmaya maruz kalır!

 

Yeni SOLID birleştirme yöntemi: Çok daha az sayıda olsa bile, SSD’ler dosya parçalarını birçok bellek bloğuna dağıtır. Bu bellek davranışı, bir SSD’nin performansı ve ömrü üzerinde anında bir etkiye sahiptir. Aşınmalara karşı koymak ve aynı zamanda SSD’lerin performansını optimize etmek için O&O Software, yeni birleştirme yöntemi olan SOLID’i geliştirdi. SOLID kullanarak, bu dağıtılmış dosya parçaları birleştirilir, böylece gelecekte bir dosya değiştirilirken önemli ölçüde daha az bellek hücresinin okunması ve yazılması gerekir. Sonuç olarak, SSD daha hızlıdır, çünkü birleştirme ve yazma erişiminin sayısı birleştirme ile azalır. Buna ek olarak, SSD’nin (ve tabii ki geleneksel sabit sürücünün) erken aşınması önlenir çünkü daha az sayıda bloğun SOLID ile birleştirilmesinden önce silinmesi ve yeniden yazılması gerekir.

O&O Defrag YAPILAN YORUMLAR