Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NTLite

NTLite programı güçlü, ancak kullanımı kolaydır. Araç boyunca dinamik araç çubuğu, görüntü listesine genel bakış, hazır ayarlar ve görüntülerinizi korurken daha üretken olmanıza yardımcı olan çok daha fazla ayrıntı bulunur.
WIM, şifresi çözülmüş ESD (Elektronik Yazılım İndirme) ve SWM (yayılmış, bölünmüş resimler) de dahil olmak üzere desteklenen tüm standart resim formatları.

 

ESD’den WIM’e, SWM’den WIM’e (resim oluşturma), WIM’den SWM’ye (resim bölme) dönüştürme dahildir.
Normal görüntü klasör yapısı mevcutsa (örn. Önyükleme ve Kaynak klasörler), aracı herhangi birinden önyüklenebilir bir ISO oluşturabilir.

 

Ve desteklenen tüm ana bilgisayar kombinasyonlarında görüntüleri düzenleyebilirsiniz, örneğin Windows 7’den düzenleme Windows 7’den bir ana bilgisayar olarak desteklenir.

 

 

Windows kurulum görüntülerinin “çevrimdışı” düzenlenmesinin yanında, NTLite Canlı düzenleme modu, kurulum gerektirmeden yüklü Windows’lardan bileşenleri yapılandırmanıza ve kaldırmanıza olanak tanıyan eşsiz bir özellik sunuyor. Düzenlemek istediğiniz işletim sisteminde aracı çalıştırmanız, neyi değiştirmeniz gerektiğini seçmeniz ve gerekirse yeniden başlatmanızın – anlık sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

RAM ve depolama sürücüsü belleğinizdeki Windows ayak izini azaltın. İstediğiniz bileşenleri, uyumluluk güvenlik mekanizmaları ile korunan ve bu tatlı noktayı bulma hızınızı arttıran parçaları kaldırın. Yeni bir Windows kurulumundan sonrasında ise program sizler için otomatik olarak sürücüleri bulur ve daha kolay bir şekilde Windows ‘u kişiselleştirebilirsiniz.

NTLite YAPILAN YORUMLAR