Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NetLimiter

NetLimiter programını Windows için tasarlanmış bir nihai internet trafiği kontrol ve izleme aracıdır. NetLimiter’i uygulamalar için indirme / yükleme aktarım hızı limitlerini ayarlamak ve hatta tek bir bağlantı kurmak ve internet trafiğini izlemek için kullanabilirsiniz.

 

Bu benzersiz özellik ile birlikte, Netlimiter kapsamlı bir dizi istatistiksel istatistik araçları sunmaktadır. Gerçek zamanlı trafik ölçümü ve uzun süreli uygulama başına internet trafiği istatistiklerini içerir.

 

Tam indirme / yükleme hızı sınırlarını herhangi bir uygulamaya ayarlayın veya ihtiyaç duydukları bant genişliğini her zaman aldıklarından emin olmak için daha yüksek bir öncelik verin.

 

İnternete bağlanan tek bir uygulamayı kaçırmayacaksınız. Ayrıca, internetten ne kadar veri aktardığını veya izleyeceğinizi de izleyeceksiniz. Tümü ayrıca özelleştirilebilir grafiklerde görüntülenir.

 

Bu basit ve aynı zamanda interaktif kurallar sistemini kullanarak hangi uygulamaların internete ve hangi şartlar altında bağlanabileceğini belirtebilirsiniz.

 

Seçilen uygulama / filtre için veri aktarım kotaları ayarlamanıza izin verir. Kotaya ulaşıldığında sınırlama, engelleyici kural veya diğer kurallar etkinleştirilebilir.

NetLimiter YAPILAN YORUMLAR