Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NetDrive

NetDrive programı sayesinde favori bulut depolama hizmetlerinizi yönetmek daha kolay olamazdı. Sadece oturum açma bilgilerini sağlayın ve tüm bulut depolama alanınız, bilgisayarınızı her başlattığınızda otomatik olarak sanal bir sürücü olarak görünecektir.

 

Arka plan yüklemesiyle, NetDrive 3 dosyalarınızı genel giderler olmadan uzak depolama alanına yükler ve bu özellik olmadan yaşamak istemezsiniz.

 

Sürücünüzü ne zaman monte edeceğinizi kontrol edebilirsiniz. NetDrive 3 ile artık sisteminizi oturum açmadan sistem önyükleme süresine monte edebilirsiniz. Bu seçenek ile uzak depolama sisteminizi sistem servisleri ile kullanabilirsiniz.

 

NAS sunucularına WebDAV veya FTP ile bağlanabilirsiniz. Birçok NAS satıcısı, NetDrive’ı NAS ürünlerini monte etmenin standart bir yolu olarak önermektedir. NAS’ınızı sanal sürücü olarak herkesle kolayca paylaşın.

 

etDrive, SFTP (SSH Dosya Aktarım Protokolü) ile güvenli dosya aktarımını destekler. Standart Dosya Aktarım Protokolü’nün (FTP) aksine, SFTP şifreleri ve hassas bilgileri bir ağ üzerinden açık metinde iletilmesini engelleyerek hem komutları hem de verileri şifreler.

NetDrive YAPILAN YORUMLAR