Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MYT MP3 Downloader

Akıllı telefonumuza YouTube üzerinde yer alan müzik yada her hangi bir medyayı video yada mp3 olarak indirmek istiyor isek artık aklımıza önce ki ismiyle MYT Material programı gelmektedir.

 

MYT Download sayesinde bizler YouTube üzerinde aranan medyanın çeşitliliği konusunda işimize yarayarak hemen hemen her aradığımız içeriği bulabilmekteyiz. Daha çok bu uygulamanın öne çıkmasının sebebi ise YouTube uygulamasını arka planda oynatamadığımız için ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer bir avantajı ise müziği YouTube üzerinden indirmeden dinleyebilir, müzik halini indirebilir yada dilersek videolu halini telefonumuza indirebiliriz.

 

En güzel yanlarından bir tanesi de YouTube ‘dan bir müzik dinleyeceğimiz de boş yere veri kaybına uğrarız. Bizim dinleyeceğimiz tek şey müzik olduğu halde biz boşuna veri bağlantımızı o video içinde harcamış olur ve telefonumuz kilit altında kalarak arka planda müzik çalarken bir işlem gerçekleştiremeyiz.

 

MYT Music uygulaması sayesinde ise  sizler boş yere videonun da veri bağlantınızdan gitmesi yerine sadece ses olan kısımlı bir veri kaybına uğrarsınız. Tabi dinlemek için harcayacağınız veri bağlantısını eğer indirmek için kullanırsanız Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzdan sürekli olarak bu müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

Hoşunuza gidecek diğer bir özellik ise aslına bakarsanız müzik indireceğiniz zaman müziğin kapak görseli ile beraberinde inmesi ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınızda kendi müzik uygulamasından çalmak istediğinizde şarkıcı bilgilerini ve kapak görselini indirmesi sizlerin emin olun hoşunuza gidecek bir durumdur.

 

Artık ister mobil bağlantıda isterseniz de wifi ağında YouTube ‘un geniş yelpazesinden yararlanmak istiyorsanız MYT MP3 Downloader uygulamasını kullanarak rahat edebilir bundan sonrasında ise arka planda YouTube müzikleri dinlemek için tek uygulamanız olacağını sizlerde kullandıkça fark edeceksiniz.

MYT MP3 Downloader YAPILAN YORUMLAR