Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MusicBee

MusicBee, bilgisayarınızdaki müzik dosyalarını yönetmenizi, bulmanızı ve yürütmenizi kolaylaştırır. MusicBee ayrıca podcast’leri, web radyo istasyonlarını ve SoundCloud entegrasyonunu da destekler.

 

Müziğinizi istediğiniz gibi çalın. Bilgisayarınızı bir müzik kutusu haline getirin. Dağınık müzik kitaplığınızı temizlemek için otomatik etiketleme kullanın. MusicBee ile harika bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Ses Kalitesi Önemlidir. Müzik dosyalarınızı bir audiophile kurulumunda veya bir diz üstü bilgisayarınızda oynatırsanız, MusicBee tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerle tasarlanmıştır.

 

Eklenen bölümlerden birini seçerek MusicBee görünümünü değiştirin veya Eklentimiz bölümünden daha fazla indirin. Skins, MusicBee’yi beğeninize göre kişiselleştirmenin mükemmel bir yoludur.

 

Müzik koleksiyonunuzu kullandığınız cihazlarla senkronize edin. MusicBee, çalma listesini ve podcast’i senkronize etmeyi destekler, hatta 2 yönlü senkronizasyonlu sesli kitapları destekler. Cihazınız belirli formatları desteklemiyorsa, formatları anında dönüştürün.

MusicBee YAPILAN YORUMLAR