Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MultiMonitorTool

MultiMonitorTool, birden fazla monitörle çalışmaya ilişkin bazı işlemleri yapmanıza izin veren küçük bir araçtır. MultiMonitorTool ile monitörleri devre dışı bırakabilir / etkinleştirebilir, birincil monitörü ayarlayabilir, tüm monitörlerin yapılandırmasını kaydedebilir ve yükleyebilir ve pencereleri bir monitörden diğerine taşıyabilirsiniz. Bu eylemleri, kullanıcı arabirimini görüntülemeden kullanıcı arabiriminden veya komut satırından yapabilirsiniz. MultiMonitorTool ayrıca, sisteminizdeki her monitörün önizlemesini izlemenize izin veren bir önizleme penceresi de sunar.

 

MultiMonitorTool, yükleme işlemi veya ek dll dosyaları gerektirmez. Kullanmaya başlamak için, çalıştırılabilir dosyayı çalıştırmanız yeterlidir – MultiMonitorTool.exe

 

MultiMonitorTool’un ana penceresi 2 bölmeyi içerir: Üst bölme, sisteminizde algılanan tüm monitörlerin listesini görüntüler. Üst bölmede bir monitör seçtiğinizde, alt bölme seçili monitördeki görünür pencerelerin tüm ayrıntılarını görüntüler.

 

Seçilen Monitörleri Devre Dışı Bırak (Ctrl + F6), Seçilen Monitörleri Etkinleştir (Ctrl + F7), Devre Dışı Bırakma / Etkinleştirme Düğmesini (Ctrl + F8) veya Farklı Olarak Ayarla’yı Etkinleştirmek için üst bölmede bir veya daha fazla monitör seçebilir ve ardından aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz Birincil Monitör (Ctrl + F9)
Ayrıca Windows’u bir monitörden diğerine kolayca taşımak için alt bölmede bir veya daha fazla Windows seçebilir ve ardından ‘Windows’u Bir Sonraki Monitöre Taşı’ ve ‘Birincil Monitöre Taşı Pencere’ seçeneklerini kullanabilirsiniz.

MultiMonitorTool YAPILAN YORUMLAR