Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MPEG Encoder

Video ve ses dosyalarını olası olmayan biçime dönüştürme sorunları yok mudur ah o sorunlar ! ImTOO MPEG Encoder size neredeyse her hangi bir biçimde bir video/ses dosyasını herhangi bir biçimle dönüştürme gücünü verir sağlar.

 

AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, WMV, MP4, MOV, AVI, MPEG, DivX, WMV, iPod formatına MPEG, YouTube FLV formatındaki videolar, MPEG için WMV gibi tüm ana ve yüksek çözünürlüklü videolar arasında dönüştürme RM, H.264 / AVC, AVCHD, MKV, 3GP, VOB).

 

Hâlâ bu programdan etkilenmedin mi? ImTOO MPEG Encoder videolardan ses çıkarmanıza ve çoğu ses biçimi arasında değişiklik yapmanıza izin verir (MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG dahil). Eğer bu yeterli değilse, resimleri de (JPG, PNG, GIF, BMP) videolara veya tersine çevirebilirsiniz. Başka hiçbir video dönüştürücü, ImTOO MPEG Encoder kadar birçok format desteklemektedir! ImTOO MPEG Encoder ile PSP, Zune, iPod, iPhone, Apple TV, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Creative Zen, Archos, PDA’lar / PPC’ler ve diğer cihazlar için dosyaları dönüştürmeye başlayın !

MPEG Encoder YAPILAN YORUMLAR