Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mirilis Action

Mirillis Action programı ile mükemmel bir HD video kalitesinde Windows masaüstünün akışını ve gerçek zamanlı kaydını sağlar. Eylem ile! Oyun oynama, web oyuncu videolarını kaydetme, müzik kaydetme, ekran görüntülerini yakalama, web kameraları ekleme, mikrofon yorumları vb. işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mirilis Action, şık ve kullanıcı dostudur. Yerleşik ekran ve oyun kayıt yöneticisi, seçilen öğeleri taramanıza, silmenize ve kayıtların popüler biçimlere ve cihazlara aktarılmasına olanak tanır. Aksiyon! ekran kaydedici, oyunlar kıyaslama, oyun ve Windows masaüstü gerçek zamanlı kayıt yazılımı için yeni kullanıcı deneyimi standardını tanımlar.

 

Mirilis Action programı sizlere greenscreen modunu imkan sağlamaktadır. Artık video kaydınızdan web kameranızla kayıt yaparken arka planı kesebilirsiniz. Bunun için özel bir kameraya sahip olmanıza gerek yok – tek ihtiyacınız olan Eylem! ekran kaydedici ve herhangi bir düz renk arka plan, ne daha ucuz bir çözüm ve daha iyi değilse, aynı sonuçları verir.

 

Oyun konsolları, diğer PC, TV yayınları, web kameraları veya kameralardan video çekmek için cihaz kayıt modunu seçin. Kendi logonuzu, web kameranızı, mikrofon yorumunuzu ekleyin ve yerel diske video kaydedin veya popüler hizmetlere canlı akış yapmanıza olanak sağlar.

 

Bu yepyeni kayıt modu, Windows masaüstü ekranınızı tam gizlilik içinde kaydetmenizi sağlar! Sadece ekran kaydınızdaki diğerlerine göstermek istediğiniz uygulamayı kaydedin, masaüstü ekranınızın geri kalanı yakalamayacaktır ve videonuza kaydedilmeyecektir.

Mirilis Action YAPILAN YORUMLAR