Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Office 2016

Microsoft ‘un senelerden beri yapmış olduğu Office programlarının bir yeniside Office 2016 olarak karşımıza çıkmaktadır. Senelerden beri en çok kullanılan programlar arasında yerini alan Microsoft Office programları bu senede değişime ayak uydurarak biraz biraz görünüm açısından değişmiş bulunmaktadır.

 

En çok dikkat edilen ve göz alıcı özelliklerden biri ise gelişen internet dünyasında bulut servisleri ile entegre olarak çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede artık Microsoft ‘un Office programları için kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşımaya niyetlendiği belli oluyor.

 

Bir çok işimizi halledebileceğimiz Word belgesi, tablolama ve muhasebe gibi işlerimiz var ise Excel yada her hangi bir sunum yapmak istiyor isek Power Point gibi araçları kullanarak işlerimize yardımcı olmaktadır. Artık bu sayede ve birden fazla araçları ile hem evlerimizde ki bilgisayarlarımızda hemde iş yerlerinde en çok kullanılan programlar arasında yerini fazlaca bir alan programı internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Microsoft Office 2016 YAPILAN YORUMLAR
 • Muhammet Ali GÖKDEMİR
  4 sene önce

  Bu sürümü hiç denememiştim sizin sayenizde deneyeceğim teşekkürler.

 • Ali
  4 sene önce

  Daha önce kullanmadığım bir sürümdü. Başarılı bir yazı olmuş. En kısa zamanda indireceğim.

 • Hakan T.
  4 sene önce

  Her yeni bir sürümde çok daha güzel şeyler ekleniyor office uygulamalarına. Şuan 2016 kullanıyorum ve nerdeyse her işimi görüyor.

 • Batuhan
  4 sene önce

  Office kullanan çok kişi kalmadı hocam ama yinede sağolun

 • Ege Beşiroğlu
  4 sene önce

  Hep lisans sıkıntısı oluyordu, indirdim. Teşekkürler.

 • Gökhan
  4 sene önce

  Bir kaç gündür aradığım bir dosyaydı. Siteniz de karşılaştım ve indirdim. Önceden lisans sıkıntısı yaşıyordum fakat şuan da böyle bir sorunum kalmadı, teşekkürler