Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Kaizala

Microsoft Kaizala, Firstline çalışanlarınızla bağlantı kurmayı ve koordine etmeyi kolaylaştırır nerede olursanız olun, kullanımı kolay bir sohbet arayüzü kullanın. Kuruluşunuz da olmasa bile, işleri verimli bir şekilde yönetin veya bireylerden veya büyük gruplardan veri toplayın. Daha hızlı karar almayı sağlamak için yerleşik raporları görüntüleyin.

 

Kaizala, Office 365 ile kullanılabilir ve iPhone ve Android telefonlarda çalışır. Kaizala Arjantin, Bangladeş, Brezilya, Kamboçya, Şili, Kolombiya, Mısır, Etiyopya, Hindistan, Endonezya, İsrail, Ürdün, Kenya, Lübnan, Malezya, Meksika, Fas, Nijerya, Filipinler, Ruanda, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Türkiye, Uganda ve Vietnam da kullanılabilir.

 

Kuruluşunuzun içinde ve dışında büyük insan gruplarıyla iletişim kurun. Sadece birkaç dokunuşla metin, fotoğraf, video veya belge paylaşın. Anketler ve anketler aracılığıyla çalışanlarınızdan ve ortaklarınızdan gerçek zamanlı geribildirim alın. Kullanıcıları sadece telefon numaralarıyla hızla kurun. Kuruluşunuzun hiyerarşisini gruplar arası gruplarla yansıtın veya müşterilere bağlanmak için herkese açık grupları kullanın.

 

Yöneticilerin toplantıları zamanlamasını, işleri atamasını ve takip etmesini veya konum farkındalığı özellikleriyle verimliliği artırmasını kolaylaştıran yerleşik Eylemler ile ortak çalışma senaryoları için görevleri koordine edin. Kullanıcılar zahmetsizce Eylemler’e cevap verebilir. Kuruluşunuzun benzersiz gereksinimlerine göre özel Eylemler oluşturun veya Kaizala’yı Açık API’ler aracılığıyla mevcut iş akışlarınıza ve sistemlerine hızlı bir şekilde entegre edin.

 

Bilgilendirilmiş kararlar almanıza yardımcı olacak yerleşik analizlerle verilerinizden daha zengin bilgiler edinin. Gruplarınızın her birinde etkinliği analiz etmek için, hiyerarşinizin her düzeyinde otomatik olarak oluşturulmuş toplu raporlar alın veya özel raporlar oluşturun.

 

Web tabanlı Kaizala Yönetim Portalı aracılığıyla kullanıcıları veya grupları yönetin. Azure Active Directory kimlik doğrulaması, Yöneticinizin grup üyeliğini ve veri erişimini denetleyebileceği, kullanıcıları tüm gruplardan kolayca kaldırabileceği ve aygıtlarındaki verileri silebileceği portala güvenli erişim sağlar. Kaizala, kullanıcı gizliliğini korur ve verileri güvenli ve uyumlu Azure veri merkezlerinde depolar.

Microsoft Kaizala BENZER İÇERİKLER
Microsoft Kaizala YAPILAN YORUMLAR