Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Download Manager

Microsoft İndirme Yöneticisi, dosyaları basit ve kolay bir şekilde indirmenizi sağlar. Ayrıca uygulama ve multimedya dosyaları gibi büyük dosyaların hızlı ve güvenilir şekilde indirilmesini de sağlamaktadır.

 

Microsoft İndirme Yöneticisi, Yazılım indirme kategorisinde birçok yazılımdan daha az yer gerektiren hafif bir programdır. Hindistan, Pakistan ve Güney Afrika’da çok popüler bir yazılımdır. Microsoft İndirme Yöneticisi, yalnızca Windows için kullanılabilen, bu kategorinin bir parçası olan, alt kategori İndirme Yöneticileri ile yazılım indirme ve Microsoft tarafından yayımlanmış, güzel ve ücretsiz bir yazılımdır.

 

Kullanıcıların dosya yüklemelerini Microsoft Web sitelerini desteklemelerini yönetmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bir kez başlatıldığında, Microsoft Download Manager’ın kullanımı kolay arayüzü, indirme durumlarını görüntüler ve etkin indirmeleri askıya almanıza veya başarısız olan indirme işlemlerini sürdürmenize olanak tanır.

 

Microsoft Download Manager‘ın normal çalışması için özel sistem gereksinimleri vardır. İşletim Sistemi ve Web tarayıcısı gereksinimleri listesi için aşağıya bakın. Minumum sistem gereksinimleri için  Microsoft Yükleme Yöneticisi aşağıdaki işletim sistemlerinden birini gerektirir: Windows XP Service Pack 3 Service Pack 2 ile Windows Vista © Windows 7 Windows Server 2008 R2 Microsoft Yükleme Yöneticisi aşağıdaki Web tarayıcılarını destekler: Windows © Internet Explorer © 6 Internet Explorer 7 Internet Explorer 8 Internet Explorer 9 Mozilla © Firefox © 3.6

Microsoft Download Manager YAPILAN YORUMLAR