Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MEmu

MEmu programı sayesinde bilgisayarınızda telefonunuzda oynayacağınız oyunları, okuyacağınız kitapları ve diğer işlemleri yapabilmenizi sağlayacak bir programdır. Bilgisayarınızda bu program sayesinde bir kısmını android işletim sistemine dönüştürerek akıllı cihazınızda yapabileceğiniz tüm işlemleri artık bilgisayarınız üzerinden yapabilir hale geleceksiniz.

 

Kısaca artık oyunları sürekli olarak telefonumuzda oynadığımız bir platforma dönerken sizlerde eğer sürekli olarak bilgisayar üzerinde vaktinizi geçiriyor ve telefonunuzun şarjının çabucak bitmesini istemiyor iseniz Android oyunlarını bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sizlere olanak sağlayacak platform olan MEmu bulunmaktadır.

 

Son zamanlarda PUBG oyununun mobil platformlara düşmesinden sonrasında bilgisayar platformunda olan PUBG ‘yi eğer bilgisayarınızın özellikleri kaldırmıyor ise bu platform sayesinde artık PUBG mobil versiyonunu bilgisayarınızdan oynayabileceğiniz gibi daha birden fazla çok oyunu istediğiniz şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.