Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MazEpic

Epic Infinite Labirenti’nde ne kadar dayanabilirsin ? Tek bir doğru yolla, hayatta kalmak için hızlı ve çevik olmanız gerekecek. Yoksa çevreniz senin tarzın değilse, duvarlara delik açabilirsin. Çok oyunculu bir yarış ile 4 farklı oyun içerir.

 

Eğlenceli ve ilginç bir yarışta arkadaşlarınıza (ya da bilgisayarlarınıza) rastgele bir labirentin tepesine çıkın, büyüleri ve ilginç şeyleri yapmak için takılar ile tamamlayın. En fazla 8 oyuncu oynayabilir! Farklı yeteneklere sahip çeşitli harika karakterler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Gece kaybından önce 30 kayıp çocuğu bulmak için rastgele bir labirent gidin. Enerjiyi hızlandırmak için süt iç ve topla. Tilt’de sabit ellerinizi test edin. Cihazınızı döndürmek için cihazınızı eğerek rastgele bir labirent çözün. Büyük ödülü toplamak için nihai sabır ve incelik gerektirir!

 

Oyunda her şey herhangi bir satın alma olmadan elde edilebilir! Power-up’ları, yeni karakterleri almak ve seviyeleri açmak için oyun boyunca küpleri toplayın. İsteğe bağlı olarak, bir oyunu uzatmak için bir reklam izlemeyi seçebilirsiniz. Ödülünüzü arttırın veya geçici olarak bir seviye veya karakter kilidini açın. Uygulama içi satın alma anında herhangi bir şey elde etmenizi sağlar.

MazEpic YAPILAN YORUMLAR