Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Malwarebytes

Ev kullanıcıları için türünün ilk örneği olan Malwarebytes programı bilinen ve bilinmeyen tehditleri engellemek ve kaldırmak için dört adet bağımsız teknoloji modülünü (kötü amaçlı yazılım, anti-fidye, anti-istismar ve kötü amaçlı web sitesi koruması) kullanmaktadır.

 

Gelişmiş anti-malware, anti-spyware ve anti-rootkit teknolojisi ile kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak algılar ve kaldırır. Yapay zekayı (AI) otomatik olarak kullanarak tehditleri tarar, böylece düşünmek bile zorunda kalmadan korunursunuz.

 

Bilinmeyen ve bilinen fidye yazılımlarını, dosyalarınızı korumak için proaktif bir şekilde çalışan özel bir sonraki gen teknolojisi ile durdurur. Bu basit bir şifre çözme aracı değil fidye yazılımı engelleyen güçlü, kapsamlı bir savunma sağlar. Ayrıca “Ransomware Attack!” Başlıklarından korunuyorsunuz.

 

Tarayıcınızı ve yazılım programlarınızı dört katman katmanında sarar ve bilgisayarınıza bulaştırmak için bu programlardaki güvenlik açıklarını kullanan saldırıları durdurur. Sahte web siteleri ve kötü amaçlı bağlantılar ile bağlantıyı algılar ve engeller. Kötü amaçlı yazılımları, hack girişimlerini ve virüslü reklamları indirmekten proaktif bir şekilde korunursunuz. Yıldırım hızlı Hiper Tarama modu, yalnızca şu anda aktif olan tehditleri hedefler. Daha hızlı analiz doğru sonuçlar alabilecek durumdadır.

Malwarebytes YAPILAN YORUMLAR