Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Malware Destroyer

Bilgisayarı kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehditlerden korumak için en etkili yol nedir ? Ne yazık ki günümüzde hiçbir cevap yoktur, çünkü her gün binlerce virüs, truva atı, adware ve diğer tehditler yaratılmakta ve hatta en gelişmiş ve pahalı güvenlik ve antivirüs sistemi bunlara karşı savunmasız kalmaktadır. Ancak, kötü amaçlı yazılım bulaşma riskini ve sonuçlarının ortadan kaldırılması için izlenecek iki temel kural vardır: düzenli virüs kontrolleri yapmalı ve en son ve en eksiksiz kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanını kullanmalısınız.

 

EMCO Malware Destroyer, gün boyu antivirüs korumasının en iyi uygulamalarını izlemenize yardımcı olan ücretsiz bir antivirüs çözümü olarak tasarlanmıştır. Bu çözümün temel özellikleri, son derece hızlı bir şekilde kötü amaçlı yazılım taraması yapabilmenizi sağlar. Bu, sık sık çalıştırmanızı ve en son tehditler hakkında bilgi içeren eksiksiz ve güncel virüs veritabanını gerçekleştirmenizi sağlar.

 

EMCO Malware Destroyer programı  PC’nizin kişisel antivirüs korumasını organize etmenize ve çeşitli tehditleri algılamak ve ortadan kaldırmak için düzenli hızlı kötü amaçlı yazılım taramaları gerçekleştirmenize yardımcı olan ücretsiz bir virüsten koruma aracıdır. Bu çözümün ana avantajları aşağıda listelenmiştir.

 

  • Son derece hızlı kötü amaçlı yazılım taraması. Kötü amaçlı yazılım varlığını algılamak için tam PC taraması gerçekleştirmek için yalnızca birkaç saniye gerekir.
  • Veritabanında 10.000’den fazla tehdit var. Kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanı, gerçek dünyadaki tehditlerin on binden fazla girişini içerir.
  • Sık imzalar güncellenir. Kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanı, en son tehditler hakkında bilgi eklemek için sık sık güncellenir.
  • Kullanıcıların katılımı. Binlerce kullanıcı, sistemiyle ilgili bilgileri anonim olarak göndererek, en son tehditleri bulmaya ve güncellemek için yeni imzalar eklemeye yardımcı olan veritabanı güncellemesine katılır.
  • ÜCRETSİZ olarak kullanın. Bütçenizi harcamadan PC’nizi kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehditlerden koruyun.
Malware Destroyer YAPILAN YORUMLAR