Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MagicISO Maker

MagicISO güçlü bir CD / DVD görüntü dosyası oluşturma / düzenleme / ayıklama aracıdır. CD / DVD görüntü dosyalarını açabilir / oluşturabilir / düzenleyebilir / alabilir ve bin ve arkasına dönüştürebilir. DVD / CD-ROM veya sabit diskten ISO dosyası yapmanın yanı sıra, bu arada önyüklenebilir bilgileri de kullanabilir.

 

Ayrıca, CD yazma yazılımı (Nero-Burning ROM, Kolay CD Oluşturma gibi) veya sanal DVD / CD-ROM sürücü yazılımı (Daemon araçları gibi) standart ISO formatına dönüştürülen BIN veya diğer format dosyalarını da dönüştürebilir.

 

MagicISO, ISO görüntü dosyası oluşturma yeteneğine sahiptir. MagicISO ile CD görüntü dosyalarına / dosyalarına / klasörüne doğrudan ekleyebilir / silebilir / yeniden adlandırabilirsiniz. MagicISO, kullanıcının 10G büyük boyutuna kadar işleyebilir, böylece kullanıcı DVD görüntü dosyalarını kolayca açabilir / düzenleyebilir / açabilir.

 

CD / DVD’yi yedeklemek veya sanal CD veya Sanal makine ile kullanmak için DVD / CD-ROM’dan CD / DVD görüntüsünü sabit diske dönüştürmek için MagicISO programını kullanabilirsiniz.

 

MagicISO, önyüklenebilir CD / DVD görüntü dosyası oluşturma yeteneğine sahiptir. MagicISO ile, CD / DVD görüntü dosyası için önyükleme bilgilerinin yanı sıra, doğrudan CD / DVD görüntü dosyası için önyükleme görüntüsünü ekleyebilir / çıkarabilirsiniz.

 

MagicISO, birden fazla önyüklenebilir CD / DVD görüntü dosyası da yapabilir. Bu işlevi kullanarak, bir CD / DVD’den birden çok OS yüklemek için birden çok işletim sistemi yükleme CD’sini bir CD / DVD görüntü dosyasına birleştirebilirsiniz.

MagicISO Maker YAPILAN YORUMLAR