Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Letasoft Sound Booster

Artık PC’nizin ses kartının maksimum amplifikasyon yetenekleriyle sınırlı değilsiniz. Sistemdeki ses seviyesi maksimum ayarlanmış olsa bile ses seviyesini istenilen seviyeye yükseltebilirsiniz. Sound Booster, sistemde çalınan tüm sesleri işler ve ses kartına ulaşmadan önce onu güçlendirir.

 

Dizüstü bilgisayarınız için hoparlör seti satın almayı mı düşünüyorsunuz? Şimdi planlarınızı yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızın sesi genellikle yeterince yüksekse ve yaşadığınız tek sorun, düşük ses seviyesinde kaydedilmiş belirli bir program veya medya içeriğiyle gerçekleşirse, durumu Sound Booster kullanarak kaydedebilirsiniz.

 

Bir web tarayıcısının, bir medya yürütücüsünün, bir oyunun veya ses çalan herhangi bir başka Windows programının sesini artırmak için Sound Booster’ı kullanabilirsiniz. Yazılımınızı her zamanki gibi kullanabilirsiniz, özel bir tedavi gerekmez. Herhangi bir eklenti veya eklenti yüklemenize gerek yoktur. Ses Yükseltici, sesi gerçek zamanlı olarak güçlendirir ve yapılandırmaya gerek yoktur.

Letasoft Sound Booster YAPILAN YORUMLAR