Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kerish Doctor

Kerish Doctor Windows bilgisayarların otomatik bakımını yapmak üzere tasarlanmış bir programdır. Kerish Doctor ile bilgisayarınızı hızlandırabilir , bilgisayarınızın güvenliğini denetleyebilir ve bakım taramalarından geçirebilirsiniz.

 

Kerish Doctor programının kullanımı oldukça kolaydır. Hem sıradan bilgisayar kullanıcıları için hemde profesyonel kullanıcılar için uygundur. Tam otomatik olarak çalışabilir ve bilginiz ölçüsünde size özgürlük sunar.

 

Kerish Doctor bilgisayarınızın internet optimizasyonunu yaparak internetinizi hızlandırır , bilgisayarınızda oyun oynarken gereksiz uygulamaları durdurarak gücü oyununuza verir böylece daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız. Ayrıca bilgisayar bakımı yapar ve böylece bilgisayarınızı da hızlandırabilir.

 

Tüm bunların yanında virüs tespiti de yapabilen program bilgisayarınızın güvenliği konusunda size yardımcı olacaktır. Kayıt defteri hatalarını da düzeltebilen program böylece sisteminizin çökme olasılığını gözle görülür ölçüde azaltacaktır.

 

Kısacası çok işlevli bir program olmasından ötürü aynı anda bilgisayarınızı , internetinizi hızlandıracak ; virüsleri tespit edecek ve sisteminizin çökmemesini sağlayacak bir programdır Kerish Doctor.

Kerish Doctor YAPILAN YORUMLAR