Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Karaoke 5

Karaoke 5 programı sayesinde karaoke dosyalarını düzenleyebilir, müziklerde yer alan vokal sesini kaldırıp karaoke şarkıları elde edebilirsiniz.

 

Program K5, MIDI, KAR, KFN, MP3, WMA, MP3+CDG, WMA,CD+G, VS, MP4, FLV  oynatıcıdır. Bu gibi uzantıları destekleyen Karaoke 5 programını internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

 

Bu programda bir parçayı kaç kere durdurmak belki çok uzun, yada daha fazla aynı şarkı söylemek istemediğiniz için bir sonraki parçaya gitmek isteyebilirsiniz. Yenilikçi Karıştırma Kontrolü penceresiyle, bu kolay ve eğlenceli hale gelir. Explorer penceresi, dahili ve harici sabit sürücülerle hızlı aramalar ve müzik dosyalarınızın toplam kontrolü ve kulaklıktaki şarkıları göndermek için iletişim sağlar.

 

Profesyonel veya ev sürümünde, Karaoke 5, Midi, MP3, K5 ve MP4 dosyaları oluşturmak için kullanılan mükemmel bir metin senkronizörü ve Karışıklık yoluyla şarkıların karıştırılmasıyla Çift Ekranlı “TV” (yalnızca PRO sürümünde) ile mükemmel bir yönetim aracıdır Kumanda, K5 Sanal Enstrümanları, hızlı veritabanı aramaları, müzikal karaoke üslerinin hızlı ve kolay bir şekilde internette aranması, sanatçılarla pencere sırası ve performanslar veya şovlar sırasında kullanılır.

Karaoke 5 YAPILAN YORUMLAR