Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Internet Download Manager

Günümüzde internetten çok fazla şey indiriyor, fazlaca zaman harcıyoruz. Internet Download Manager ile harcadığınız zamanı oldukça azaltmanız mümkün.

 

Hemen hemen her internet tarayıcısı ile senkronize bir şekilde çalışabilen IDM, bu açıdan diğer programlardan sıyrılıyor. İndirme işlemlerini durdurup devam ettirebilme, kullanıcıları sıkmayan kolay kullanımlı bir arayüz ve nice özelliğiyle Download Manager , oldukça kullanıcı odaklı bir program.

 

Tüm bu iyi özellikleri yanında IDM, sık sık güncellenen bir program. Bu canınızı sıkmasın zira bu güncellemeler otomatik olarak yapılıyor. Yani programa yeni bir şey eklendiğinde bunu siz kurmuyorsunuz, program otomatik ekliyor.

 

İndirme hızını gözle görülür ölçüde arttırdığını kendim test ettiğim IDM, emin olun size çok büyük zaman kazandıracaktır. Denemenizi tavsiye ederim.

Internet Download Manager YAPILAN YORUMLAR
  • yusuf
    5 sene önce

    Sûrekli kullandığım bir program, ama tek sıkıntı 1 ay deneme veriyorlar ve program cracklaro hemen algılıyor sûrekli yeni crack atıyorum, ama gerçekten süper bi program indirme hızını 3-4 katına çıkarıyor, 1 gb lil filmleri 10 dakika da indirdiğimi bilirim