Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

inSSIDer Office

inSIDer Office, en yaygın WiFi sorunlarına ışık tutuyor – komşu ağlardan gelen parazitler, zayıf yönlendirici yerleşimi, yetersiz kapsama alanı, hatalı ağ yapılandırmaları ve bırakılan bağlantılar – ve güvenilir bir WiFi ağı sürdürmek için gereken bilgileri sağlar.

 

WiFi ağınız için doğru kanalı seçmek inSSIDer Office ile çok kolay. Kablosuz ortamı tarayın, WiFi ağınızı seçin ve inSSIDer Office sizin için en iyi WiFi kanalını önerir. En iyi kanal seçimini sağlamak ve komşu ağlardan gelen parazitleri en aza indirmek veya ortadan kaldırmak için rutin bir nokta kontrolü gerçekleştirmek de hızlı ve kolaydır.

 

Yönlendiricinizin konumunu seçerek ağınızın kullanıcılarına hizmet vermesini sağlamaktan, kapsama alanınızdaki sinyal gücünü (RSSI) düzenli olarak ölçmek çok önemlidir. inSSIDer Office, ağınızın sinyal gücünü zamanla gösterir. Böylece, bir yerden diğerine geçerken, atılan bağlantılar veya dolaşım sorunları ile ilgili sorunları en aza indirebilirsiniz.

 

Bir WiFi ağını düzgün bir şekilde yapılandırmak, yönlendiriciyi takmaktan ve hızlı, güvenilir WiFi için umut etmekten daha fazlasıdır. inSSIDer Office ağınızı analiz eder ve doğru veriyi seçmenize, eski veri hızlarını devre dışı bırakmanıza ve küçük ağınızın hızını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için güvenlik sorunlarını tanımlamanıza olanak tanıyan gerçek verilere dayalı yapılandırma optimizasyonlarını önerir.

inSSIDer Office YAPILAN YORUMLAR