Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camtasia Studio 9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Kendisini  8. sürümüyle tanıdığımız program TechSmith tarafından geliştirilmekte olup, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Hem basit kullanımı, hemde program içindeki hazır temalarla ,kullanıcıları kendisine çeken programın geliştirici firması TechSmith Camtasia Studio ’un ilk sürümünü bundan 14 yıl önce çıkarmıştı.

 

Programın geliştiricisi TechSmith , biraz aradan sonra programın yeni sürümü olan 9.sürümü  yaklaşık 2 ay önce web sitesinden satışa sunmuştu. Camtasia 9 programında 8. sürüme göre bir çok değişikliğe giden geliştirici firma TechSmith , program tasarımını tamamen değiştirip, daha da basitleştirmeye yoğunlaşmış.

 

Programın içindeki temaları da tamamen değiştiren firma, temalara yeni introlar, ikonlar,ve lower third’ler eklemiş. Programın yeni sürümüyle introlarda bulunan bazı tasarımların yerlerini, renklerini ve boyutunu değiştirebilme imkanı sunan TechSmith firmasının programında kişiselleştirme özelliğini de artırdığını gösteriyor.

 

Camtasia 9 ,Camtasia Recorder programları ile yükleme dosyanızın içinden çıkacaktır. Kurulumu temiz bir biçimde yapıp, programı kullanmaya keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Program 30 günlük bir deneme sürümüyle başlıyor. 30 günün ardından isterseniz programı satın alıp kullanabilir ya da programı bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

 

Ödevlerinizi, işinizi ve daha fazlasını yapan bu iki program ve kolay, kullanışlı arayüzleri sayesinde basit bir şekilde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Program şu an sadece 64 bit bilgisayarlarla uyumludur.

Camtasia Studio 9 İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER