Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

iExplorer

iExplorer programı en iyi iPhone yöneticilerinden bir tanesidir. Herhangi bir iPhone, iPod, iPad veya iTunes yedeklemesinden herhangi bir Mac veya PC bilgisayara müzik, mesaj, fotoğraf, dosya ve diğer her şeyi aktarır. Hafiftir, kurulumu hızlıdır, denemesi ücretsizdir ve yarışmadan 70 kat daha hızlı ve daha verimli kaynak sağlar.

 

iExplorer, herhangi bir iPhone, iPod veya iPad’den bir Mac veya PC bilgisayarına ve iTunes’a kolayca müzik aktarmanızı sağlar. Belirli şarkıları arayabilir ve önizleyebilir, ardından bir düğmeye dokunarak veya sürükleyip bırakarak iTunes’a kopyalayabilirsiniz. Sadece birkaç parçadan fazlasını transfer etmek mi istiyorsunuz ? Tek tıklamayla iExplorer tüm çalma listelerini anında yeniden oluşturmanıza veya Otomatik Aktarım özelliğini kullanmanıza ve cihazınızdan iTunes’a her şeyi kopyalamanıza olanak tanır.

 

Son birkaç yılda mesajlaşmayı (SMS’leri, iMessages, metin mesajlarını, vb.) Popüler olarak gördük. Bu mesajlar telefon aramalarını, sesli mesajları ve hatta e-postaları değiştiriyor. SMS’leriniz ve iMessages’larınızın sizin için paha biçilemeyeceğini biliyoruz ve bu yüzden mesajlarınızı ve eklerinizi görüntülemenize, dışa aktarmanıza ve arşivlemenize yardımcı olacak en iyi aracı geliştirmiştir. IExplorer SMS istemcisi harika görünüyor ve hatta grup mesajları, resimler ve diğer mesaj ekleri ile de çalışıyor!

 

IExplorer ile, cihazınızı daha önce hiç olmadığı kadar değiştirmeden daha fazla dosya ve klasöre erişebilirsiniz. IPhone veya iPod’unuzdaki fotoğraflara erişmeniz mi gerekiyor ? Yapabilirsiniz. Cihazınızın uygulamalarının dosyalarına ve klasörlerine erişmek ister misiniz ? Bu işlemde tamam. ITunes yedeklemelerinize göz atmaya ne dersiniz? Kontrol. ITunes satın alımlarınızı içeren medya klasörleri nedir? Bizde de var. ICloud ile senkronize edilen uygulamalardaki dosyalar.

iExplorer YAPILAN YORUMLAR