Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

IDrive

Sınırsız  veri olarak Windows işletim sistemine sahip bilgisayarları , Mac’leri, iPhone’ları, iPad’leri ve Android cihazlarını tek bir hesaba yedeklemek için IDrive‘ı oluşturulmuştur. Ek olarak, eşlenmiş sürücülerden veriler de yedeklenebilir.

 

IDrive kullanarak bağladığınız tüm cihazlarda dosyalarınız ve klasörleriniz gerçek zamanlı olarak senkronize edilir. Senkronizasyon depolama alanı, yedek depolama alanınızı etkilemez ve yedek depolama sınırınızla eşleşir. Ayrıca, ofis dosyalarınızı görüntülemek, düzenlemek ve ortak çalışma yapmak için Dokümanlar işlevini kullanabilirsiniz.

 

Bant genişliği kullanımı sağlamayan fiziksel depolama gönderiyle bir haftadan kısa sürede verilerinizin hızlı yedeklenmesi ve geri alınması işlemini görmesidir. Ayrıca verilerinizi zaman içinde geri kazanma işlemini gerçekleştirmek için geçmişe dönük olarak görüntüleyerek sizi fidye yazılım tehditlerine karşı korur.

 

Bu programı indirerek web tabanlı konsol, uzaktaki bilgisayarlarınızda veri yedeklerini, geri yüklenenleri, uygulama ayarlarını ve daha fazlasını yönetmenize yardımcı olur. Sunucularınızı herhangi bir yerde saklanmayan kullanıcı tanımlı bir anahtar kullanarak dosyalarınızı 256 bit AES şifrelemesiyle aktarın ve saklama işlemine sahip olabilirsiniz.

 

Artımlı ve sıkıştırılmış yedeklemeler, bir dosyanın değiştirilmiş bölümlerini aktararak ağ bant genişliğinizi kolaylaştıracaktır. IDrive, dosyaların değiştirilen kısımlarını otomatik olarak tanır ve bunları gerçek zamanlı olarak yedekler.

IDrive YAPILAN YORUMLAR