Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Honeycam

GIF ortam dosyası oluşturmak için kullanacağınız en iyi programlardan bir tanesi de Honeycam ‘dır. Bu program sayesinde herkes bilgisayarında ki resimlerden, videolardan yada diğer medyalarda hatta ve hatta YouTube ‘dan görüntüler yakalayıp kendi GIF ‘ini oluşturabilir.

 

Önceleri GIF oluşturmak zordu. Şimdilerde ise bir çok farklı program hatta ve hatta internet siteleri üzerinden kendi GIF ‘inizi oluşturabilirsiniz. Honeycam ile bilgisayarınızda belirli bir ekranı kaydedebilir ve kendi istediğiniz GIF dosyanızı oluşturabilirsiniz.

 

Sadece GIF dosyanızı oluşturmakla kalmayıp yüksek çözünürlükte GIF dosyaları elde edebilirsiniz. Orjinal video kalitesini bozmadan yüksek çözünürlükte GIF dosyalarınızı kaydedebilirsiniz.

 

WebP ve WebM formatlarını destekleyen Honeycam programı sizlere bir çok farklı filtre ve düzenleme seçenekleri sunar. Dilerseniz oluşturduğunuz ortam dosyalarında kendi oluşturmuş olduğunuz fligranı ekleyebilir ve ortam dosyanızı kolay bir şekilde bir çok sosyal medyada paylaşmanıza olanak sağlar.

Honeycam YAPILAN YORUMLAR