Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HDD Low Level Format Tool

Bilgisayarınızda bulunan hard diskiniz artık yavaş yavaş sorunlar çıkarmaya başlayıp içerisinde bad sectorler oluşuyor ise yapmanız gereken işlem HDD Low Level Format Tool aracını indirmeniz gerekmektedir.

 

Eğer Low Level Format Nedir ? diye merak ediyor iseniz yazının üzerine tıklanarak soru cevap kısmımızda ekibimize sorulan sorunun cevabını alabilirsiniz. Eğer low level format hakkında detaylı bilgiye sahip iseniz ve ister hard disk isterseniz de harici diskinize bu format türünü uygulayarak disk üzerinde ki bad sectorleri temizleyip sorunsuz bir şekilde diskinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

HDD Low Level Format Tool programı düşük seviye sabit disk sürücüsü biçimlendirmesi için bir yardımcı programdır. Program hakkında detaylı bilgiler ise :

 

  • Desteklenen arayüzler: S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, SAS, USB, FIREWIRE.
  • Büyük sürücüler (LBA-48) desteklenir.
  • Desteklenen Üreticiler: Maxtor, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Fujitsu, IBM, Quantum, Western Digital ve burada listelenmemiş diğer neredeyse hiç.
  • Program, bir kart okuyucu kullanarak FLASH kartların (SD, MMC, MemoryStick ve CompactFlash) düşük seviyeli biçimlendirilmesini de desteklemektedir.
  • Bu HDD Düşük Seviye Biçimi yardımcı programı ev kullanımı için ücretsizdir. Bir SATA, IDE, SAS, SCSI veya SSD sabit disk sürücüsünü silebilir ve Düşük Düzey Biçimlendirilebilir. Ayrıca SD, MMC, MemoryStick ve CompactFlash ortamlarının yanı sıra herhangi bir USB ve FIREWIRE harici sürücü muhafazasında çalışacak.
  • Bölümleri ve MBR verilerini çabucak silme seçeneği bulunur.
HDD Low Level Format Tool YAPILAN YORUMLAR