Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gramblr

Bilgisayarında ki fotoğrafları Instagram ‘a yüklemek isteyen kullanıcılar bilgisayardan akıllı cihaza gönderme işlemi sırasında çok büyük bir zahmete girmektedir. Instagramın internet tarayıcısı üzerinden yada Windows Markette ki uygulamasından ne yazık ki fotoğraf yükleme seçeneği yoktur. Bu durumdan istifade eden Gramblr ile instagram hesabınıza fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

 

Instagram ‘a sadece telefon ve tabletlerden fotoğraf atılabilmesine izin verildiği için Gramblr bu zahmet verici (bilgisayardan telefona fotoğraf atma işlemini kastediyorum) işlemden sizi bir nebze olsun kurtarmayı amaçlamaktadır.

 

Programı indirdiğiniz zaman Instagram hesabınızla giriş yaparak fotoğraflarınızı yükleme işlemlerine başlayabilirsiniz. Instagramın mobil uygulamasında olduğu gibi efektler ilede karşılaşmak sizleri bu programa göre şaşırtmaz umarım.

 

Programın içinde direk olarak fotoğrafınızı paylaşabileceğiniz sosyal medya ikonları bulunarak linki tek tek kopyalayıp paylaşmak yerine bir kerede sosyal medya profillerinde paylaşabilirsiniz.

 

Eğer bilgisayarınızda ki fotoğrafları telefonunuza aktarmak zor geliyor ise kesinlikle kullanacağınız program Gramblr ‘dır. Gramblr ‘ı indirip kurulum işlemini başarı ile gerçekleştirdikten sonra yapacağınız işlem ise Gramblr’a kayıt olmaktır. Kayıt işlemini olduktan sonrasında ise Instagram hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Gramblr YAPILAN YORUMLAR