Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GoldWave

GoldWave, yüksek dereceli, profesyonel bir dijital ses editörüdür. En basit kayıt ve düzenleme işlemlerinden en gelişmiş ses işleme, geri yükleme, iyileştirme ve dönüşümlere kadar her şeyi yapmak için tamamen yüklenmiştir. Öğrenmek ve kullanmak kolaydır.

 

Gerçek zamanlı görselleri izleyin. Hızlı ileri veya geri sarma sırasında sesi dinleyin. Müziğinizi tamamen yeni bir şekilde duymak veya kulaktan bir şarkı öğrenmek veya dikte etmek için çalma hızını değiştirin.

 

Mikrofonu, hat girişini, ses akışını veya yerleşik girişleri (geri döngü) duyduğunuz sesi seçin. LP’leri kaydetmek için bir pikap, kasetleri kaydetmek için bir kaset deck’i, radyo kaydetmek için bir alıcı veya kendi müziğinizi, konuşmanızı veya raporlarınızı kaydetmek için yüksek kaliteli bir USB mikrofonu bağlayın. Belirli bir gün ve saatte kayda başlamak için bir zamanlayıcı ayarlayın. Sinyalin belirli bir seviyenin üstünde veya altında olduğunda kayda devam etmek ve durdurmak için seviye aktif kayıt kullanın.

 

Kes, Kopyala, Yapıştır, Kes, Değiştir ve Üzerine Yaz içerir. GoldWave’in hızlı sanal düzenlemesi, saniyeler içinde büyük ses dosyalarını dilimleyebileceğiniz, dilediğiniz gibi ayırabileceğiniz ve birleştirebileceğiniz anlamına gelir. Sadece birkaç tıklama ile birlikte Mix ve Crossfade şarkıları. Podcast’ler, radyo spotları, PowerPoint sunumları veya dans programları, artistik patinaj, jimnastik ve aerobik için müzik seslerini bir araya getirin.

 

Ekolayzer ile bas veya tiz ayarı yapın. Otomatik Kazanç ile ses seviyesini bile. Voice Over ile arka plan müziği içinde ve dışında kolayca silin. Küfür sesini bip sesleriyle veya sansürle diğer seslerle değiştirin. Ekolar, yankılar, flanşlar ve çok daha fazlasını ekleyin. Sesinizin sesini değiştirin veya benzersiz video oyunu genişletmeleri için mekanik hale getirin. Önizleme, onları işlemeden önce gerçek zamanlı. Çoğu efekt, yaygın olarak kullanılan ayarların ön ayarlarını içerir, böylece bir ses uzmanı olmanız gerekmez.

 

Spektrogramları, çubuk grafikleri, dalga formlarını, seviye ölçüm cihazlarını ve diğer kullanışlı grafikleri görüntüleyin. Kayıt ve oynatma sırasında herhangi bir ses sorununu anında görün. Filtreyi çok daha kolay hale getirerek, yüksek sesle sineği veya görme ile düşük sesle yalıtın. Filtreler, Fourier dönüşümleri ve sinyal işleme gibi mühendislik ve matematiksel kavramları gösterir. İnsan konuşması, kuş şarkısı, balina şarkısı, motor gürültüsü ve diğer ilginç sesleri analiz etmek gibi bir çok özelliğe sahip olursunuz.

GoldWave BENZER İÇERİKLER
GoldWave YAPILAN YORUMLAR