Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GlassWire

GlassWire programı bir ağ izleyicisidir, geçmişteki ve geçmişteki ağ etkinliklerini, trafik türüne, uygulamanın, coğrafi bölgeye göre, güzel ve anlaşılması kolay bir grafikte görselleştirir. 30 güne kadar ağ geçminizi görüntüleyebilir ve bilgisayarınızın veya sunucunuzun geçmişte neler yaptığını görebilirsiniz. Ağ etkinliklerinde bir artışa neden olan uygulama veya ağ etkinliğinin ayrıntılarını görmek için grafiği analiz edebilirsiniz.

 

GlassWire, bilinen tehditler, beklenmedik ağ sistemi dosyası değişiklikleri, alışılmadık uygulama değişiklikleri, ARP sızdırma, DNS değişiklikleri ve sizi soruna uyaran sunucuları ortaya koyar, böylece harekete geçebilirsiniz. GlassWire uzaktan sunucuları veya diğer bilgisayarları uzaktan izleme ve korumaya yardımcı olabilir. GlassWire’ı sunucunuza veya uzaktaki bilgisayarınıza kurun ve beklenmedik tehdit veya sorunlarına dikkat edin. Beklenmedik bir hareket görürseniz, GlassWire’ın güvenlik duvarı sayesinde engelleyebilirsiniz.

 

GlassWire’ın güvenlik duvarı, bilgisayarınızın arka planda ne yaptığını kolayca görebilmeniz için tüm ağ etkinliğinizi ortaya çıkarmaktadır. GlassWire’ın güvenlik duvarı, bilgisayarınızın hangi cari ve geçmiş sunucularıyla iletişim kurduğunu gösterir; böylece potansiyel tehditleri görebilir ve gerekirse engelleyebilirsiniz.

GlassWire YAPILAN YORUMLAR