Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gimp

Resim ve fotoğraflarınızı düzenlemede kullanabileceğiniz , kullanımı kolay bir resim düzenleme programıdır Gimp. Muadillerinden kullanım kolaylığı ve ücretsiz oluşuyla ayrılmaktadır.

 

Gimp kullanımı basit olsa da aslında oldukça komplike bir programdır. Yani resim üzerinde değiştirmeyi düşündüğünüz her şeyi değiştirebilirsiniz , size bu konuda pek çok araç sunar Gimp. Ayrıca katmanlar ve pencerelerle çalışması ve dosya dönüştürme seçeneği ile diğer programlara aşina olanların kolay alışmasını da sağlar.

 

Kırmızı göz hatasını ve lens kaymaları sonucu oluşan eğimleri düzeltebildiği gibi bu tarz basit araçlarla fotoğraflarınızı kusursuz hale getirmenize yardımcı olabiliyor. Efekt araçları ile fotoğraflarınız hiç olmadığı kadar etkileyici gözüküyor.

 

Gimp’in en sevdiğim yanı ise kişiselleştirilebilir olması. Yani programın arayüzünü nasıl rahat kullanacaksanız ona göre değiştirebiliyorsunuz. Böylece işlerinizi daha hızlı ve kolay halledebiliyorsunuz. Bu özellikler ise zaten ücretsiz olan programı ayrıca cazip hale getiriyor.

Gimp YAPILAN YORUMLAR
 • Gökser Pirik
  4 sene önce

  Eğer photoshop alternatifi bir uygulama arıyorsanız aynı şeyleri vermeyebilir ama işinize yarayacaktır. Arayüz dışında diğer muadillerini geçebilecek bir uygulama.

 • Charmain
  4 sene önce

  I was recommended this website by means of my cousin. I’m no longer sure whether
  or not this submit is written through him as no one
  else recognize such particular about my problem. You’re wonderful!

  Thank you! https://en.Wikipedia.org/wiki/Gran_Canaria/074/4