Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GetGo Download Manager

GetGo Download Manager web ortamında bulunan videoları bulup, indirmek için çok yararlı bir internet indirici programıdır.

 

Web videolarını algılar ve siz bunları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Entegre web tarayıcısı (GetGo 123) bulut tabanlı teknolojimizi kullanarak yerel diske indirip kaydetmek için web videoları kolay bir şekilde algılar.

 

İndirmeleri zamanlama işlemini gerçekleştirebilir ve hızlı çalışan sunucuları sayesinde 5 kata kadar daha hızlı indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı indirme motoru, indirmenizi hızlandırmak için dosyayı birden fazla iş parçacığı kullanarak akıllıca böler.

 

Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme kabiliyeti, bağlantı kopması, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle kesilen veya kesilen indirmeleri yeniden başlatabilirsiniz. Kolayca bir Toplu Yükleme ayarlayabilirsiniz; bu, yalnızca bir URL kalıbı şablonu kullanarak geniş bir dosya listesini indirirken, aynı zamanda indirilen dosyaları bir dosya adı kalıbı şablonu kullanarak otomatik olarak yeniden adlandırırsınız.

GetGo Download Manager YAPILAN YORUMLAR