Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GameRanger

GameRanger binlerce oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla , dilerseniz diğer insanlarla beraber oynamanızı sağlayan bir sanal ağ oluşturma programıdır. Oluşturulan bu sanal ağa bağlanan oyuncular , oyunu beraber oynarlar.

 

GameRanger Age of Empires’dan Pes ve Fifa serisi oyunlara kadar binlerce oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz diğer insanlarla oynamanıza imkan tanıyan bir program. Program sayesinde dünya çapında turnuvalara katılabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

 

Oldukça hızlı bir oyun sağlaması , lobby chat özelliği ve bunun yanında arkadaş ekleme , arkadaş sohbeti gibi özellikleri ile gerçekten başarılı bir program olan GameRanger’in en önemli özelliği ise bence lobby odaları. Bu odalar sayesinde isteyen istediği oyunu multiplayer oynayabiliyor. Eğer uygun donanımlara sahipseniz , GameRanger sayesinde oyunu oynadığınız diğer oyuncularla sesli iletişim de kurabilirsiniz.

 

GameRanger kapasitesini ve oyun sayısını her geçen gün artırmaktadır. Keyifli vakitler geçirebileceğiniz bu programı tüm oyunculara tavsiye ediyorum.

GameRanger YAPILAN YORUMLAR