Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FreeVimager

Windows işletim sistemine özel olarak geliştirilen hızlı bir resim görüntüleyici ve düzenleyici programın adı FreeVimager ‘dir. Contaware adlı internet sitesinin ekibinin geliştirmiş olduğu bu program sayesinde program içinde bir çok şey hoşunuza gidecektir.

 

Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş olan bu resim editörü ise Window ‘un işletim sistemlerinden Vista’dan Windows 10’a kadar desteklemektedir. Bunun yanında program ücretsiz olup İngilizce, Bulgarca, Almanca, İtalyanca, Rusça ve Vietnamca dillerinde hizmet vermektedir.

 

Bunun yanında resimlerinizi düzenleyebileceğiniz, kırpma işlemini yapabileceğiniz hatta ve hatta resimleriniz üzerinde kırmızı göz giderme aracını giderebilirsiniz. Resminizde eğer ki bir konum etiketi bulunuyor ise Google Haritalar sayesinde o resmin nerede çekildiğine bakabilirsiniz.

 

Resimlerin uzantılarını kayıpsız bir şekilde başa bir uzantıya dönüştürebilir. Hiç bir kayıp yaşamazsınız. Ve daha da önemlisi ise resimleri toplu bir şekilde düzenleyebilir, yeniden adlandırabilirsiniz.

FreeVimager YAPILAN YORUMLAR