Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader ile bir çok popüler olan ve 10.000 den fazla yer alan internet sitelerinde ki videoları tek tık ile indirebileceğiniz bilgisayarınızda bulunması gereken bir programdır.

 

Bu gelişen teknoloji dünyasında bulunan internet sitelerin de ki videolarını istediğiniz format şeklinde indirmenize olanak sağlayan bu program ile taşınabilir cihazlarınıza indirdiğiniz videoyu kolaylıkla gönderip izleyebilirsiniz.

 

Çok yönlü olan bu program sayesinde istediğiniz videolarını dosya şeklinde değil de YouTube ‘dan mp3 şeklinde indirip ayrıca taşınabilir cihazlarınıza gönderebilirsiniz. Şimdi YouTube ‘tan müzik indirmek için bu programa ne gerek var diyebilirsiniz. İnternet te bir çok YouTube için müzik indirme internet siteleri vardır. Bu konuda haklısınızdır.

 

Bu programın tek eksiği ise indirdiğiniz videoları kendi üzerinde izleyememeniz dir.

 

Videoları indirmeye başlama işlemini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, izlediğiniz videonun bağlantı adresini kopyalamak ve program üzerinde yer alan “Paste URL” butonuna tıklayarak videonun indirmeye hazır hale getirilmesini beklemektir. Ardından karşınıza gelen indirme, video formatı ve istediğiniz kaliteyi seçerek kaydedilecek cideonun ayarlarını isteğiniz doğrultusunda düzenleyerek video indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Freemake Video Downloader YAPILAN YORUMLAR