Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free File Recovery

Bilgisayarınızdan kaza eseri silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Windows yardımcı programıdır Free File Recovery. Sadece bilgisayarınızdan değil , dijital fotoğraf makinesi bellek kartı veya Mp3 hatta iPod’unuzdan silinmiş dosyaları da kurtarmanıza olanak sağlayabilir.

 

Genelde veri kurtarma programları profesyoneller için hazırlanmıştır ve kullanımı ilk bakışta biraz karışık gelebilir. Fakat Free File Recovery oldukça basit bir arayüze sahiptir. Tek yapmanız gereken ‘Tara’ butonuna basmaktır. Gerisini program halledecek ve size kurtarmayı istediğiniz dosyaları sunacaktır.

 

 Free File Recovery kullanımı kolay bir program olmasına karşın programın bazı eksiklikleri vardır. Önizleme özelliği yoktur ve veri araması pek iyi değildir. Bundan ötürü normal kullanıcılar için iyi bir program olsa da profesyonellere hitap etmeyebilir.

 

Kısacası hızlı , pratik bir veri kurtarma programıdır , alelade işleriniz için kullanabilirsiniz. Fakat daha önemli işlerinizi karşılamak konusunda zorlanabilir.

Free File Recovery YAPILAN YORUMLAR
  • Selçuk
    5 sene önce

    1 ay önce dosyalarım silinmişti. Programı deneyeceğim inşallah bu program silinen dosyalarımı geri getirir