Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Forza Motorsport 7

Şimdiye kadar tasarlanmış en kapsamlı otomobil oyununda rekabetçi yarışın tehlikesini ve güzelliğini sınırlarında yaşamak istiyorsanız Microsoft Studios tarafından çıkarılan Forza Motorsport 7 oyununa bir göz atmanız gerekebilir.

 

Saniyede 60 karede UHD olacak şekilde baştan tasarlama işlemi yapılan Forza Motorsport 7, prömiyer 4K oyun deneyimini sizlere en güzel şekilde yaşatmak adına düzenlenmiştir. Bu görüntü kalitesinde ise Ferrarilerden, Lamborghinilerden ve Porschelerden oluşan şimdiye kadarki en büyük koleksiyonu içeren 700’ü aşkın araba ile bu deneyimi yaşamak ayrı bir zevk olacaktır.

 

Yoğun yağan yağmur, büyüyen su birikintileri ve sınırlı görünürlük, bu oyunu muhteşem bir cesaret ve direksiyon becerisi testine dönüşerek oyun için farklı türlerde yeri geldiğinde zorlanacağınız anlamına gelmektedir. Yeni ligler, geliştirilmiş izleme modları, Mixer entegrasyonu ve Porsche gibi prömiyer iş ortaklarıyla Forza 7 oyuncular ve izleyiciler için muhteşem bir yarış spor oyunun tadını çıkarmaya hazır olun.

Forza Motorsport 7 YAPILAN YORUMLAR