Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Folder Lock

Dosyalarınızı şifreleme yani bir nevi saklamanıza yarayan bir şifreleme programıdır Folder Lock. Bu alandaki en iyi programlardan biridir.

 

Oldukça az bir zamanınızı ayırarak dosya şifreleme işlerini hallettiğiniz bu program ile dosyalarınızı basitçe kilitleyebilir , güvence altına alabilirsiniz. Resim ve videolarınızı böylece koruyabilir , kötü ellere geçmemesini sağlayabilirsiniz.

 

Genelde internette çokça karşılaşılan sorunlardan biri olan dosyayı gizlerken koyduğu şifreyi unutma problemini yaşamamanız için öncelikle tedbirli olmanız gerektiğini vurguluyorum. Bunun yanında Folder Lock programının oldukça sıkı güvenlik önlemleri var ve size inisiyatif tanıyor. Mesela dilerseniz gizlediğiniz dosyaya belli sayıda hatalı giriş sonrası bilgisayarı kilitlemeyi bir çözüm olarak görebilirsiniz. Böylece dosyanıza girmeye çalışan zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz.

 

Kısacası dosyalarınızın güvenliğine önem veriyor ve yabancı ellere geçmemesini istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir programdır Folder Lock.

Folder Lock YAPILAN YORUMLAR
  • Ümit
    4 sene önce

    Dosyaları kilitlemek için güzel bir uygulama teşekkürler