Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

File Recover Plus

 File Recover Plus bir şekilde silinmiş veya hasar görmüş dosyaların kurtarılmasını sağlayan bir dosya kurtarma programıdır.

 

Bilgisayarınızdan , flash diskinizden veya kameranızdan bir dosyanızı yanlışlıkla silmeniz , dosyanızı sonsuza kadar kaybettiğiniz anlamına gelmeyebilir. Bu tarz yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanın genelde yolları vardır. File Recover Plus ile yanlışlıkla sildiğiniz bu tarz dosyalarınızı çok kolay bir şekilde , hiçbir teknik bilgi gerektirmeksizin kurtarabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken basit bir tarama ve ardından silindiğini düşündüğünüz dosyaları gelen ekranda seçerek geri döndürmek. Elbette her dosyada işe yaramasa da genel itibariyle pek çok dosyayı kurtarmanızı mümkün kılan bir dosya kurtarma programıdır File Recover Plus.

 

File Recover Plus programıyla hem derin hem de hızlı tarama yapabilirsiniz. Yani dilerseniz çabuk bir arama ile silindiğini düşündüğünüz programı arayabilir , dilerseniz görece daha uzun bir tarama ile daha garantili sonuçlar elde edebilirsiniz.

File Recover Plus YAPILAN YORUMLAR