Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FIFA 19 DEMO

En iyi olabileceğiniz zaman neden en iyi şekilde buluşuyorsunuz? Cristiano Ronaldo, Neymar Jr, Kevin De Bruyne ve Paulo Dybala gibi Şampiyonlar Yükselişi, FIFA 19’da UEFA Şampiyonlar Ligi zaferini takip ediyor.

Alex Hunter, Danny Williams ve Kim Hunter’ın hikayelerinden bir Şampiyon olun. Her kahraman, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ya da uluslararası sahnede bu üç yıldıza rehberlik ederken, Yolculuklarında kariyer belirleyici seçimler ve futbol zorluklarıyla karşılaşacak.

 

Rüya takımınızı binlerce oyuncudan oluşturun ve FIFA’daki en popüler modda rekabet edin. Yeni FUT 19 özellikleri UEFA Şampiyonlar Ligi, yeni online maç modu Division Rakipler ve daha fazla canlı içerik içerir.

 

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin eklenmesiyle dünyanın en prestijli kulüp yarışmasını yaşayın. Efsanevi turnuva, FIFA 19’da oynayacağınız yepyeni yolları tanıtarak her moda giriyor.

 

Her teknik dokunuştan, Tech The Pitch’i EA SPORTS FIFA 19’daki yeni oyun özellikleriyle her an kontrol edin. Yepyeni Aktif Dokunma Sistemi daha yakın bir kontrol sağlar, Dinamik Taktikler daha derin ve daha erişilebilir kadro kurulumlarına olanak tanır, 50/50 Battles gevşek toplara meydan okuduğunda daha fazla fizikselliğe ve daha fazla kullanıcı becerisine olanak tanır ve Zamanlanmış Sonlandırma, kullanıcı kontrolünü çarpıcı bir şekilde artırır.

FIFA 19 DEMO YAPILAN YORUMLAR