Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fhotoroom

Fhotoroom, resimlerinize kenarlıklar, filtreler ve efektler koymanızı sağlayan basit bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

Fhotoroom’un arayüzü çok basit. O anda sadece bir fotoğraf düzenleyebilir, ancak sabit sürücünüzdeki herhangi bir yerden fotoğrafları içe aktarabilirsiniz. Bir seferde sadece bir fotoğrafla çalışabilirken, onlara yapabileceğiniz bir sürü şey var.

 

Yeniden düzenleme, döndürme, keskinleştirme ve daha fazlası gibi Windows 8 için Fhotoroom’da gerçekleştirebileceğiniz temel düzenlemeler var. Windows Mağazası’nda ödeyebileceğiniz bazı “Pro” filtreleri ve özellikleri vardır. Fhotoroom da fotoğraflarınızı vintage görünmesini sağlayan bir ton fotoğraf filtresine sahiptir. Birçoğu var ama oldukça benzerler ve Instagram gibi benzersiz filtreler sunmuyorlar. Son olarak, Fhotoroom’da çerçeve ekleyebilirsiniz.

 

Fhotoroom’un çok fazla filtre ve efekte sahip olması harika olsa da, birbirinden gerçekten farklılaşmak için çok benzerler, böylece uygulama pro filtrelerle bile çok basit geliyor. Arayüz çok mülayim ve içine konmuş gibi hissettirmiyor. Yine de, uygulama ve özellikleri servis edilebilir.

 

Fhotoroom, gelişmiş düzenleme araçları arayan kullanıcıları tatmin etmeyecektir. Ancak sadece rötuş yapmak ve resimlerinizi biraz daha benzersiz kılmak istiyorsanız, Fhotoroom iyi bir seçimdir.

Fhotoroom YAPILAN YORUMLAR