Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FBackup

FBackup hem ticari hem de kişisel kullanımlar için ücretsizdir. Böylece başka bir yedekleme yazılımı almak için harcayacağınız para size kalır.

 

Yedek işlerini tanımladıktan sonra kendiliğinden işlemesi için zamanlamaları ayarlayıp yedekleme konusunu unutabilirsiniz. FBackup belirlediğiniz zamanlarda kendiliğinden yedekleri alır. Böylece hem bilgilerinizi hem de değerli zamanınızı korumuş olursunuz.

 

Tam yedekleme tipini seçtiğinizde kaynaklarınız standart zip sıkıştırması ile arşivlenir. FBackup ZIP64 sıkıştırmasını kullanır. Bu sayede 2GB boyutundan daha büyük arşiv dosyaları oluşturabilirsiniz. Üstüne üstlük zip dosyalarını parola ile koruyabilir sizden başka hiç kimsenin bilgilerinize erişemeyeceğini garantilersiniz.

 

Her yedekleme işi için yedeklemeden önce veya sonra yürütülmesini istediğiniz bir eylem seçebilirsiniz. Örneğin, yedekleme başlamadan önce “Yedeği Temizle” eylemini ayarlayabilirsiniz. Böylece yedekleme başlarken, daha önce hedefe yedeklenmiş olan tüm dosyalar, yenileri yüklenmeden önce silinir. Yedekleme başarıyla tamamlandıktan sonra ise uykuya dal, oturumu kapat, hazırda beklet veya bilgisayarı kapat gibi eylemler seçebilirsiniz.

 

Dosyalarınızı tek bir zip dosyası içinde saklamak istemiyorsanız, FBackup yedeklediğiniz kaynaklarınızın bire bir kopyalarını oluşturabilir. FBackup boş klasörleri de yedeklediğinden bu tip yedekleri asıl dosyalarınızın yansı kopyası olarak kullanabilirsiniz.

FBackup YAPILAN YORUMLAR