Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Face Off Max

Basit bir photoshop uygulaması olan ve resimlerinize eğlence katan programlardan biride Face Off Max ‘dır. Bu program sayesinde yüzünüzü kolayca kesin her hangi bir bedenin yüzüne kolayca yerleştirebilirsiniz. Çok büyük ve fazla şablon galerisine sahip olan bu programda her hangi bir kişinin yüzünü başka vücuda eklemek güzel ve komik fotoğraflar ortaya çıkarmanıza sebep olacaktır.

 

Profesyonel sanatçılar tarafından tasarlanan Face Off Max’da yüzlerce harika şablonlar sunulmaktadır. Kullanım amacı ne olursa olsun kendiniz için eğlenceli bir fotoğraf oluşturmak, arkadaşlarınızı gülünç durum çıkarmak yada idolünüzle bir fotoğrafa sahip olmak için uygun bir şablon bulmanız uygun. Ayrıca, kaçınılmaz olan Face Off Max sanatçıları, kullanıcıların en sıcak konuyla ilgili fotoğraf üretmelerini sağlamak için güncel şablonlar oluşturmaya devam etmektedirler. Fotoğrafı kendi fotoğraflarınızla oluşturmak istiyorsanız, bunun içinde uygulamada seçenekler bulunmaktadır. Hangi açıdan olursa olsun, fotoğraflarınızı sunup eğlenmeniz yeterlidir.

 

İlk önce programı kullanmak için Face Off Max programının arayüz sihirbazından yardım alarak ilk komik eğlenceli fotoğrafınızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu programı kullanan bir çok kullanıcıdan destek alabilirsiniz.

Face Off Max YAPILAN YORUMLAR