Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

EximiousSoft GIF Creator

GIF animasyonu oluşturmak ve GIF resimlerini düzenlemek için size en güçlü kaliteyi verin. GIF Creator programı görüntüleri düzenlemek için gerekli tüm resim boyama araçlarına sahiptir. Ayrıca bir clik ile animasyonlu GIF görüntüleri oluşturmak için 60 + önceden belirlenmiş efektler sağlar. GIF Creator, en küçük boyutlu animasyonlu GIF resimlerini üretebilir, ancak kalite kayıpsız olarak, katman düzenleme ve geri almayı destekler, her zaman her zaman yeniden doğar.

 

Temel olarak ise GIF Creator Programının özelliklerini sıralayacak olursak :

  • Daha az disk alanı alan ve daha hızlı yüklenecek yüksek kaliteli ve darbeli animasyonlu GIF Resimleri üretin. Çerçeveye göre optimize edilmiş GIF resimler çerçevesini önizleyin ve gerekirse en iyileştirme seçeneklerini ayarlayın.
  • Tek bir tıklama ile efektleri ile canlı GIF animasyonları oluşturun. Seçilen efekt tarafından oluşturulan etkileyici animasyonları görüntüleyin. Her etki, genellikle ayarlama ve ayarlama için birçok seçenek içerir.
  • Görüntü Seçim araçları Sihirli değnek, Kement ve diğer geometri şekil seçim araçlarını içerir. Hangi ile, bir görüntünün ilgili oranını seçmek ve daha sonra seçimi boyamak, düzenlemek, kesmek, kopyalamak, kırpmak veya temizlemek. Görüntü katmanlarını ölçeklendirmek, taşımak, döndürmek, yansıtmak ve serbestçe boyamak ya da görsel olarak silmek için destek sağlar.60 + Görüntü Filtreleri. Renkleri veya alfa kanallarını ayarlamak ve bulanıklaştırmak, keskin, seçilen görüntü katmanlarını ifade eder. Katman düzenlemesini destekler ve her zaman yeniden yapmak için geri çekilir.
  • 2000+ önceden tasarlanmış sembolleri ile birlikte gelir. Şekiller ve metinler serbestçe eklenebilir ve düz renk ve gradent renkler ile strok doldurulabilir. Birkaç tıklama içinde çekici afişler oluşturmak için birçok metin geçişi efektleri sağlar.
  • GIF, AVI, BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI ect görüntü dosyalarını yüklemenizi sağlar. Dosyalar. Tüm animasyonları veya ayrı çerçeveleri GIF, AVI, SWF BMP, PCX, JPG, TIFF, PNG, TGA, PSD, ICO, CUR, ANI ect olarak kaydetmeyi sağlar. files.Pre-design shapesPre-tasarım şekilleri ve Geçiş Efektleri
    2000+ önceden tasarlanmış sembolleri ile birlikte gelir. Şekiller ve metinler serbestçe eklenebilir ve düz renk ve gradent renkler ile strok doldurulabilir. Birkaç tıklama içinde çekici banner’lar oluşturmak için birçok metin geçişi etkisi sağlar.
  • Çerçeve ekleme, kareleri silme, kareleri çoğaltma, kareleri karışma ve siparişi ayarlama desteği. En popüler görüntü formatı dosyasından ve AVI video dosyasından kareleri yüklemeyi destekler. Animasyonu yeniden boyutlandır, tuvali yeniden boyutlandır, döngü sürelerini ayarla ve seçilen kareler için gecikmeyi düzenle.
EximiousSoft GIF Creator YAPILAN YORUMLAR