Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
En İyi 5 Video Format Dönüştürme Programı

En İyi 5 Video Format Dönüştürme Programı

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • En İyi 5 Video Format Dönüştürme Programı

Genellikle kurgu ve montaj işlemi ile uğraşan kişilerin ihtiyaçları olan programlardan biride en iyi video format dönüştürme programıdır. En iyisine sahip olmayı herkes ister. Fakat önemli olan ücretsiz ve en iyisine sahip olmaktır.

 

Kullanmış olacağınız video format dönüştürme programlarının her biri çoğu zaman işini doğru dürüst yapamaz iken illa ki bir video formatı dönüştürme programı lazım ise indirecek iken en güzelini ve en iyisini indirmek gerekir. İşini en iyi yapan ve hemde beraberinde zararlı bir yazılım indirmeyen, bilgisayarımıza zarar vermeyen program bizim için ideal olacaktır.

 

 

1. Free MP4 Video Converter

Var olan video formatlarını bir biri türüne dönüştürmeye yarayan basit ama kullanışlı bir program olan Free MP4 Video Converter ‘ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan program sayesinde videoları MP4’ye dönüştürme işlemini kolaylaştırır.

 

Dönüştüreceğiniz videoyu cihazınıza uygun şekilde ve ekran çözünürlüğünüzü seçerek yada diğer değerleri göz önünde bulundurarak  video dönüştürme işleminizi Free MP4 Video Converter programı sayesinde halledebilirsiniz.

 

Videonuzu MP4 formatına çevirdikten sonra kalitede her hangi bir bozulma yaşamazsınız. Preset Editor, video ve ses biçimini düzenlemenizi sağlar. Konteyner türü, video codec bileşeni, kare hızı, bit hızı, genişlik ve yükseklik arasından seçim yapabilirsiniz.

 

 

2. Freemake Video Converter

Video formatlarını bir birine dönüştürmek istiyor iseniz Freemake Video Converter programını kullanabilirsiniz.

 

2011 yılından beri 93 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip olan bu programı internet sitemiz üzerinden indirerek bir çok video formatlarını bir biri cinsine dönüştürmeniz mümkündür.

 

 

 

3. MPEG Encoder

Video ve ses dosyalarını olası olmayan biçime dönüştürme sorunları yok mudur ah o sorunlar ! ImTOO MPEG Encoder size neredeyse her hangi bir biçimde bir video/ses dosyasını herhangi bir biçimle dönüştürme gücünü verir sağlar.

 

AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, WMV, MP4, MOV, AVI, MPEG, DivX, WMV, iPod formatına MPEG, YouTube FLV formatındaki videolar, MPEG için WMV gibi tüm ana ve yüksek çözünürlüklü videolar arasında dönüştürme RM, H.264 / AVC, AVCHD, MKV, 3GP, VOB).

 

 

4. Total Video Converter

Eğer yapacağınız işlemde yada videoyu kullanacağınız medya o videonun formatını desteklemiyor ise Total Video Converter ile videoların formatını değiştirebilirsiniz. Bu program ile temel olarak yapabilecekleriniz ise;

 

  • Cep telefonu, PDA, PSP, iPad, iPhone, Xbox360, PS3 vb. Tarafından kullanılan mobil video veya ses dosyalarına (mp4, 3gp, xvid, divx mpeg4 avi, amr ses) ait her türlü videoyu dönüştürebilirsiniz.
  • Fotoğraflar slayt gösterisi, 300’den fazla fotoğrafın bulunduğu fantastik geçiş efekti ile çoklu fotoğraf ve müzikleri birleştirebilirsiniz.
  • RMVB veya RMvideo / ses ithalatı için yüksek uyumluluk ve yüksek verim sağlarsınız.
  • Çeşitli video dosyalarını standart DVD / SVCD / VCD uyumlu MPEG videolarına dönüştürebilirsiniz.
  • Dönüştürülen videoları DVD / SVCD / VCD’ye kaydedebilirsiniz.
  • Çeşitli videolardan ses ayırıp ve o sesleri (mp3, ac3, ogg, wav, aac) dönüştürebilirsiniz.
  • Birkaç video ve ses dosyasını bir video dosyasına birleştirme işlemini yapabilirsiniz.

 

 

5. Format Factory

Format Factory bir uzantıları bir birine dönüştürme programıdır. Video dosyalarını ve müzik dosyalarını farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

 

Örneğin bir MP4 video dosyanız var bunun kalitesini artırmak istiyorsunuz. MP4 ten daha kaliteli olan .avi uzantısına dönüştürebilirsiniz. Format Factory programı sayesinde işte videonuzu MP4’ten AVI uzantısına dönüştürme işlemini yapmaktasınız.

En İyi 5 Video Format Dönüştürme Programı YAPILAN YORUMLAR