Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
En İyi 5 Skype Alternatifi Program

En İyi 5 Skype Alternatifi Program

Özellikle videolu görüşme dendiğinde akla gelen en popüler program Skype’dır. Ancak en az Skype kadar iyi ve ona denk programlarda bulunmaktadır. Eğer Skype dışında alternatif bir program arıyorsanız. Sizin için Skype benzeri 5 ücretsiz programı derledik.

 

 

1- ooVoo

ooVoo görüntülü konuşma için ve özellikle konferans görüşmeleri için favori programlardan birisidir. Grup konuşması için oldukça geniş yer bulundurmaktadır. 12 kişi ooVoo üzerinden bir araya gelerek konferans yapabilmektedir. Ayrıca mesajlaşma özelliği bulunan ooVoo, ses ve video kalitesi açısından fazlasıyla iyidir. Ekstra bir özellik olarak görüşmelerinizi kaydederek sonradan izleme seçeneği de sunmaktadır.

 

 

2- Google Hangouts

Skype ile yapabildiğiniz her şeyi Hangouts üzerinden de yapabilmektesiniz. Kişileri cep telefonu numarası ile e-postayla arayarak mesaj, sesli arama ve görüntülü arama yapabilmektesiniz. 10 kişi konferans yapabilme özelliğini de sağlamaktadır. Mobil üzerinden de kullanabilmektesiniz.

 

 

3- Viber

Video görüşmesi yapabildiğiniz Viber’de klasik yazışma ve çıkartmalar bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunlar da Viber’de bulunmaktadır.

 

 

4- Line

Bilgisayarınızdan ya da mobilden kullanabileceğiniz Line uygulaması ile ücretsiz olarak sesli arama, metin mesajlaşması ve görüntülü arama yapabilmektesiniz. Ayrıca sohbetlerinizi daha keyifli hale getirebileceğiniz çıkartmalar da sunan uygulamadan çıkartma satın almanız da mümkündür.

 

 

5- ICQ

ICQ, 1998 yılından bu yana varlığını sürdüren bir uygulamadır. Günümüze ayak uyduran yeni hali ile görüşmeleriniz şifrelenmekte ve takip edilememektedir. Canlı olarak sohbet etme imkanı bulabileceğiniz uygulama ile diğer insanlarla buluşma ve birçok konu için sohbet etme imkanınızda bulunmaktadır. İlaveten ICQ kullanmayan kişilere de mesaj gönderebilmektesiniz, bunu uygulama üzerinden ücretsiz kısa mesaj şeklinde gerçekleştirebilmektesiniz. ICQ ile 4 GB’a kadar dosya paylaşabilmektesiniz. Skype için alternatif olan en iyi programlardan birisidir diyebiliriz.

En İyi 5 Skype Alternatifi Program YAPILAN YORUMLAR